Avcılar Hurdacı Firmaları

Avcılar Hurdacı Firmaları

Avcılar Hurdacı Firmaları

Avcılar İstanbul’un eğitim, eğlence ve sanayi konularında gelişmiş ilçelerindendir. Nüfusu da fazla olan ilçede her gün oldukça fazla evsel atığın yanı sıra ayrıca hurda da çıkmaktadır. Hurdacılık mesleği eskiye nazaran daha fazla çalışanlı bir meslek haline gelirken, avcılar hurdacılar sayesinde her gün tonlarca hurda toplanarak.  Geri dönüşüm merkezlerine tekrar kullanım için taşınmaktadır. Sanayinin gelişmiş olduğu ilçelerde (buna örnek olarak gösterilebilecek ilçelerden biri Avcılardır) her gün sanayi fazlası ya da depolu ürünlerin oluşmasıyla beraber hurda eşyalar oldukça fazla çıkmaktadır.

Hurdacı

hurda

Sizlerin her zaman en yakın hurdacısı olarak Şanlı hurdacılık bünyesinde sizlerde hurdalarınızı çöpe atmak yerine bizlere satabilirsiniz. Bu sayede çöp durumunuzda ki hurdalarınız yerine kazanç sağlaya bileceğiniz hurdalar haline gelen eski eşyalarınızdan para kazana bilirsiniz. Diğer hurda alan firmalarakıyasla hurdalarınızen güvenilir şekilde kar bazlı satabileceğiniz Avcılar Hurdacı firmamızı arayarak daha karlı çıkabilirsiniz.

Hurdalarınızı satmak için tek yapmanız gereken web sitemiz de bulunan hurdacı telefon numarasından ya da whatsapp üzerinden bizlere ulaşmak olacaktır. Bizleri aradığınız takdir de ya da whatsapp üzerinden hurdalarınız fotoğraflarını atmanızla birlikte sertifikalı, işinde uzman, deneyimli personelimizle birlikte ve kendi aracımızla beraber gelip hurdanızı sizinle birlikte tartım için firmamıza getirmekteyiz.

Her geçen gün geri dönüşüm bilinciyleİstanbul hurdacılık konusunda da artış gösteren hurda toplama işlemleriyle beraber her gün toplanan hurdalar firmamızda hurdanın türüne göre işlemlerden geçerek tekrar geri kazanıma hazırlanmaktadır. Hurda fiyatlarında en belirleyici özellik olarak 2 önemli konu vardır ilk olarak hurdanızın türü( alüminyum, demir, bakır, sarı, kağıt türleri vs. ) geri kazanım için elverişli hurdalar ikinci olarak ise hurdanızın kilosu belirleyici özelliklerdendir. Hurdalarınızın en iyi şekilde değerlenmesi için telefonlarınızı beklemekteyiz.

 

 

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız