Bağcılar Hurdacı | Hurda Alan Yerler Bağcılar

Bağcılar Hurdacı | Hurda Alan Yerler Bağcılar

Bağcılar İstanbul’un eski semtlerinden biri olmakla birlikte belki de hurdacılığın geçmişten bugüne en yaygın olduğu İstanbul semti olduğunu söyleyebiliriz. Hurda dediğimiz de aklımıza geri dönüştürüle bilecek içerisinden yani kendiliğinden olabilecek demir, krom, sarı, plastik, kağıt, bakır, çinko, alüminyum vs. Maddeler içeren eşyaların geri dönüşüp tekrar kullanıma hazır hale getirilmesidir. Hurdacılık ise günümüzde gittikçe yaygınlaşan hurda toplayıcılığı mesleğine verilen addır.  Şanlı Hurda olarak bize düşen ise İstanbul hurdacılık doğrultusunda her gün daha fazla gelişirken toplanan veya işlevi bitmiş evsel hurdaların alınıp tekrar geri kazanım sayesinde katkı da bulunmasıdır.

               Sizlere her zaman en yakın hurdacı olarak hizmet sunmaya çalışan. Şanlı Hurda olarak, hurdacıların topladığı eşyaları ya da sizleri web sitemizde bulunan hurdacı telefon numarasıyla ya da. Whatsapp üzerinden bize ulaşmanız doğrultusunda atık olan geri kazanım sağlayacak eşyalarınızı kendi depolarımızda biriktirerek.  ve ayrıştırarak tekrar kullanıma hazır hale getirmekteyiz.  Her geçen gün artan nüfusla beraber fazlalaşan hurdalar, gelişen dünya da geri dönüşümün ne kadar önemli olduğunu bize hatırlatırken bizim gibi

hurda alan firmalarında yapmış olduğu katkılar sayesinde dünyayı daha da yaşana bilir bir yer haline getirmeye çalışmaktayız.

Hurdacılık mesleği bir zamanlar orta yaş grubunun ek gelir amaçlı yaptığı bir meslek konumunda iken günümüzde her yaştan insanın özellikle genç nüfusun dikkatine çekmektedir. Bu da bizim gibi hurda alan firmaların ülke ekonomisine katkı sağlarken aynı zamanda yeni çalışma alanlarına destek olmamızı sağlamaktadır.

Hurdalarınız için bizi aramanız doğrultusunda size pazarlık payıyla birlikte en iyi hurda fiyatlarını vermekteyiz. Hurda fiyatının belirleyici özelliklerinin başında hurdanın türü gelmektedir daha sonra hurda kilosu bu hususta önemlidir.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız