Bina Söküm İşleri

Bina Söküm İşleri Yapılır

Kentsel Dönüşüm kapsamında yıkılacak olan binalardan malzeme sökümü yapıyoruz. İstanbul bina söküm işleri yapan firmamız çıkan eşyalar karşılığında nakit para vermektedir. Yıkımı düşünülen binalardan çelik kapı, iç kapılar, balkon korkuluk demirleri, merdiven demirleri, pvc kapı pencere vb. malzemeler değer kaybı yaşamayacak şekilde sökülür.

Deneyimli kadromuz ile söküm alanında hizmet vermekteyiz. Sökümü yapılan malzemelerin satın alınması peşin para ile yapılmaktadır. Binanızda bulunan asansör sistemleri için bizi arayabilirsiniz. Yine yangın merdiveni kesim ve sökümü için size yardımcı olmak isteriz. Dairelerde demir kapı, pimapen pencere, cambalkon, korkuluk, merdiven, parmaklık, sac kapı kasası gibi eşyaların sökülmesi, bunları tutan beton parçaların kırılması, çıkan eşyaların toplanması ve yüklenmesi gibi her türlü işçilik, araç ve gereç gerektirecek işlemler tarımıza aittir.

Bina Sökümü Yapılır

Bina Sökümü Yapılır

Binalarda bulunan ısıtma ve su sistemlerine ait olan tüm teçhizat yapılarını kolayca sökerek satın alıyoruz. Kalorifer kazanı, doğalgaz boruları, su boruları, petek, demir ve alüminyum doğrama parçaları firmamız tarafından satın alınmaktadır. İstanbul’da bina sökümleri kapsamında asansör sökümü de yapıyoruz. Asansör sistemine ait çelik halat, ray demiri, asansör kabini ve diğer donanımları sökerek satın alıyoruz.

Kalorifer Kazanı Sökümü Ve Satın Alınması

Özellikle eski yapılarda yer alan kazan tipi kömürle ısıtmalı merkez yanmalı kazanlardır. Hemen hemen her bölgede doğal bulunması nedeniyle kalorifer kazanlarının sökümü istenmektedir. Şirketimiz binaya herhangi bir zarar vermeden kalorifer kazanı sökümü yapmaktadır. Eski kalorifer kazanını satın alan firmamız yeni kazan için gerekli malzemelere kesinlikle dokunmamaktadır. Yıkımı düşünülen binalardan çıkarılan kalorifer kazanı geri dönüşüme gönderilerek size para kazandırabilir. Hurdacı telefon numarası: 0539 698 67 83

Bina İçi Sökümü

Bina İçi Sökümü

Kalorifer Peteği Sökümleri Ve Satın Alınması

Binalarda bulunan peteklerin demontajı uygun şekilde yapılarak satın alınmaktadır. Peteğin kullanım durumuna göre hurda veya ikinci el değeri üzerinden size nakit para ödemesi yapılır. İstanbul hurdacı firmamız hurda durumda bulunan petekler için en yüksek fiyatı vermektedir. Peteklerin yanı sıra havlupanlar, elbise kurutmalıkları, mutfak ve banyodaki ısıtma boruları gibi malzemelerin söküm ve satın alınma işlerini de yapıyoruz.

İstanbul Bina Söküm İşleri Yapan Hurdacılar Birliği

İstanbul’da yaklaşık 30 yıldır söküm, yıkım, kırım ve moloz atım işi yapmaktayız. Müşterilerimizin bizden istediği işi en ufak detayına kadar yapmak görevimizdir. Ayrıca iş tesliminde verilen zamana kesinlikle uymaktayız. Yılların verdiği deneyimle ile birçok bina için söküm ve kırım işini alnımızın akıyla teslim ettik. Binanızın içini yenilemek veya tadilattan geçirmek istiyorsanız bizi arayın. İstanbul Hurdacılar Birliği her nevi yıkım, söküm, kırım, hafriyat kaldırma ve hurda alım işlerini yapmaktadır.

Kapı Pencere Söküm İşleri

Kapı Pencere Söküm İşleri

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız