Eyüp Hurdacı Ve Eyüp’te Hurda Alımı

Eyüp Hurdacı Ve Eyüp’te Hurda Alımı

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan genellikle dini yönüyle bulunan Eyüp ilçesi özellikle dini aylarda fazla nüfus artışıyla dikkat çekici ilçelerdendir.

Bunun yanı sıra eski yerleşim yerlerinden biri olan Eyüp ilçesinde ki nüfusun fazlalığı ile Eyüp hurdacılık olarak önemli rol oynamaktadır.

İstanbul hurdacılık yönünden her gün gelişirken Türkiye’de de bu bilinçle, tüketirken üreten topluma geçen ülkemizde hurdacı ve hurdacılığın yeri es geçilemez. Yadsınamaz bir meslek haline gelmeye başlamıştır.

Hurdacılığa sadece bir meslek dalı olarak görmek hurdacılık sektörünü küçümsemeye girmektedir. Hurdacılık bir istihdam alanının yanı sıra aslında ekosistem yani doğal çevre için çok önemli rol oynamaktadır.

Tüm hurda alan firmalar gibi bizlerde her gün hurdaya çıkmış eşyalarının geri dönüşümü için . Şanlı hurdacılık olarak kurulduğumuz günden bu güne bu alan da İstanbul’un her semtinde bulunan hurdacı. Firmalarımızla hurdacıların toplamış olduğu hurdaları geri kazanarak tekrar kullanılır hale getirmekteyiz.

Sizlerin her zaman en yakın hurdacısı olan Şanlı hurdacılık bünyesinde çalışan onlarca personelimizle size haftanın 7/24 saati hizmet vermekteyiz.

Web sitemiz de bulunan hurdacı telefon numarasından ve ya whatsapp üzerinden bizleri arayarak ya da konum atarak sizin bulunduğunuz alana gelip hurdalarınızı almaktayız.

Asıl önceliği önce doğal sistemi korumak olan Şanlı hurdacılığın ikinci amacı sizlere elimizden gelenin en iyi hizmeti sunmak için çabalamak olduğunu belirtmeliyiz.

Sizleri yormadan hurdaya çıkan eski eşyalarınızı en iyi hurda fiyatları pazarlığı ile satımını gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçe bilirsiniz.

Kurulduğumuz günden bu güne her gün hızla büyüyen Şanlı hurdacılık olarak hizmet alanın da ve personel alanında kendimizi geliştirirken aynı zamanda ülke ekonomisine ve yeni iş alanının etkinleşmesine katkı sağlamaktayız.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız