Fatih Hurdacı | Fatih’te Hurda Alımı

Fatih Hurdacı | Fatih’te Hurda Alımı

Avrupa yakasında bulunan Fatih semti hurdacılık konusunda etkili rol alan semtlerden biri olmakla beraber kalabalık bir semt olmasıyla da hurda ve atıkta fazlaca her gün oluşmaktadır. Fatih’in eski yerleşim yerlerinden biri olduğundan tarihi eserlerin fazlalığı yerli ve yabancı turistleri her gün kendine çekmektedir. Bununla beraber günlük ihtiyaçların karşılanmasıyla atık çöpler ortaya çıkmaktadır. Pet şişeler, teneke şişeler, karton bardaklar vs. geri dönüştürüle bilir malzemelerdir. Fatih hurdacılık olarak gelişmiş semtlerdendir. Bu gibi günlük atıkları her gün düzenli bir şekilde toplayan hurdacılar firmamıza gelerek hurdalarını satmaktadırlar.

Şanlı hurda olarak firmamızın başlangıcından bu yana her gün çevrede geri dönüşüm için elverişli olan maddeleri geri kazanım yoluyla tekrar kullanılabilir eşyalar haline getirmekteyiz. En yakın hurdacınız olarak sizlerin bir telefon uzağınızdayız. Bizi sitemizde bulunan hurdacı telefon numarası ile ya da whatsapp üzerinden haftanın 7 gün 24 saati arayabilirsiniz.

İstanbul hurdacılık olarak Fatih’te bulunan hurdacılık firmamız ile firmamıza hurdacılar aracılığı ile gelen hurdaların yanı sıra sizlerin de bizi satmış olduğu hurdaları her gün işlemekte ve geri dönüşümünü sağlamaktayız. Hurda fiyatlarının belirlenmesi üzerinde etkili olan 2 husus vardır. İlk olarak hurdanızın bileşeni yani türü ikinci olarak ise kg bazından güncel İstanbul hurdacılık fiyatları üzerinden hesaplanması yoluyla hurda fiyatlarınız belirlenmektedir. Çelik, bakır, kurşun, demir, alüminyum gibi maddeler içeren hurdalarınızı bize getirerek eski eşyalarınızdan kar elde edebilirsiniz.

Fatih’te bulunan firmamız hurdacılık sektöründe büyük etki yaratmaktadır. Şöyle ki neredeyse her semtte bulunan şirketimiz hurdacılara ve sizlere kolaylık sağlarken aynı zamanda ekosisteme de yarar sağlamaktadır. Geri dönüşüm hurdalarla yapılan tekrar kullanıma hazır malzemelerinizi her gün işleyerek çevreyi de korumaktayız. Şanlı hurdacılık ve diğer hurda firmaları olarak daha iyi bir gelecek için geri kazanılacak eşyalarınızı işlemekteyiz.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız