Güngören Hurdacı | Güngören’de Hurda Alan

Güngören Hurdacı | Güngören’de Hurda Alan

Güngören Hurdacınız

Güngören Hurdacı İstanbul’un en küçük ilçesidir. Hurdacılıksektörü her geçen gün küçük ve nüfusu az olan Güngören’de bile etkili olmaktadır.İstanbul hurdacılık sektöründe her gün büyümektedir. Hurda ve geri dönüşüm her ikisi de aynı anlama gelmektedir. Hurdacılık eskiden beri yapılmakta olan yan gelir olarak bakılan bir meslekken günümüzde çevre bilinci ve geri dönüşüme verilen önemin artmasıyla hurdacılık mesleği bir istihdam kapısı haline gelirken doğru hurdalarla çok iyi paralar elde edilen meslekler arasına girmektedir.

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet veren şirketimiz Güngören’de de etkin halde çalışmaktadır. Günlük hayatta sadece hurdacıların taşıdığı ve firmamıza getirmiş olduğu hurdalar değil sizlerin de her zaman en yakın hurdacınız olan Şanlı hurdacılık ailesi olarak sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız.

Güngören’de Hurda Alan Güngören Hurdacı

Hurda alan firmalarının yegane amaçları geri dönüşümle daha iyi bir çevrede yaşam imkanı yaratmaktır. Şanlı hurdacılık olarak bu amaç doğrultusun da öncelikle olarak çevreyi korumak sonra sizlere en iyi hizmeti verebilmek bizim asıl amaçlarımızdır. Sizleri yormadan, güvenilir, en kısa zaman da hurdalarınızı geri dönüşüm için firmamıza getirmekteyiz tek yapmanız gerek web sitemiz de bulunan hurdacı telefon numarasından ya da Whatsapp üzerinden bizi aramak. Bize Whatsapp üzerinden atacağınız hurdalarınız doğrultusunda kendi deneyimle çalışanlarımız ve kendi aracımızla sizi bulunduğunuz yerden tartım için firmamıza getiriyoruz.

Güngören Hurdacı Hurdalarınızı çöpe atmak yerine bizleri arayarak hurdalarınızı sata bilirsiniz. Alım ve satımı yapılacak olan hurdanın belirleyici özelliklerinin başında hurdanın türü ve kilosu gelmektedir en iyi hurda fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurdacılık sektöründe çalıştığımız günden bu güne her gün gelişmekte olan firmamız sadece bir çalışma alanı değil aynı zaman da çalışmalarını gerçekleştirirken doğal çevreyi bir nebze de olsa korumayı başarmaktadır. Bunun yanı sıra ülke ekonomisine de katkı sağlamaktayız.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız