hurdacı

En Yakın hurdacı

Şanlı Hurda Ve Metal

Hizmetine 2000 Yılında Başladık Sektörümüzde En yakın hurdacı 0 537 503 1546 direk arayabilirsiniz

Kullanmış Olduğunuz ürünler Bir Kaç Yıl Sonra Hurda Oluyor bunları anında nakit Paraya çevirme İmkanı Geri Dönüşüme Kazandırmak için Devreye Biz Giriyoruz Siz Sadece Telefon Edin Gerisini Uzaman Ekiplere Bırakın Merak Etmeyin Biz Sanlı Hurda Metal Olarak Sizin Yerinize Gerek Çevre Rahatsızlığını Çevre Temizliği Can Güvenli iş kazası Olmadan Uzman Ekiplerimiz Tarafınca Önceliklidir Hurdacı firması Olarak Garantili Tartım

A.) Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Yıkım prosedürleri aynı kalarak yıkım ücreti ödemezsiniz. Yıkım sonucunda enkaz sahasından çıkan hurdaları yıkım yapan firmaya yıkım karşılığı vermiş olursunuz. Böylece hurda karşılığı yıkım bedava olmuş olur. Bu kapsamda yıkımcılar fabrika, otel, hastane, okul ve depo gibi yerlerin yıkımı gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda toplu konut alanları ile site ve apartmanlar da hurda karşılığı ücretsiz yıkılmaktadır. Hurda karşılığında ücretsiz yıkım yapan firmalar için İstanbul genelinden bizi arayabilirsiniz.

B.) Ücret Karşılığı Bina Yıkımı

Bina yıkım işleri gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra işinin ehli olan yıkım ekiplerince iş makineleri ile yapılmalıdır. Aksi halde ölümcül kazalar kaçınılmazdır. Aracılık yaptığımız yıkım şirketleri gerekli izin ve önlem çalışmaları ile ilgili güvenlik tedbirlerini almaktadırlar. Ayrıca çalışanların tamamı sigortalı ve işin eğitimini almış kişilerdir. Sadece bina yıkım parasını ödeyerek güvenilir bir şekilde bina yıkımı yaptırabilirsiniz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alım Satımı

İnşaat sahalarında atıl durumda olan ama halen iş görebilecek ikinci el malzemelerin alım satım işlerini yapıyoruz. İnşaat demiri, iskele, çatı sacı, teleskopik direk bunlardan bazılarıdır. Orijinal kalitesine yakın satılık 2. el inşaat malzemeleri için bize mutlaka ulaşın. Stok durumu ve fiyat bilgisi için bizi haftanın her günü ve günün her saati bizi 0531 628 3180 numarasından arayabilirsiniz.

Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

İstanbul genelinde çelik yapıların söküm ve kesim işleri ile yıkım işlerini üslenen firmalara aracılığımız ile kolayca ulaşabilirsiniz. Çelik çatı ve çelik konstrüksiyon binaların söküm işlerini titizlikle yapmakta olan firmalar arasında bunları satın alan firmalar da mevcuttur. Size en iyi hizmeti sunarken en iyi fiyatı da verecek olan şirketleri size bildiriyoruz. En yakın hurdacı

 • Hedef Kitlemiz
 • Müşteri Memnuniyeti
 • Hassas Tartım
 • Nakit Ödeme
 • Yerinde Ödeme
 • iş Güvenliği
 • Uzman Personel
 • Araç Filosu
 • Sistem Araçlar
 • Konteyner Bırakma
 • Bina Yıkımı
 • Moloz Taşımı

İstanbul Hurdacı Firması

Hurda Demir Hurda Bakır Hurda Sarı Her Nevi Hurda Alım Satım 2.EL Malzeme Pencere Kapı Saç Profil

img

Hurdacı firmaları arasında dürüst çalışma ahlakı ile kendini öne çıkaran firmamız demir hurdası, inşaat hurdası, bakır hurdası, şantiye hurdası, plastik hurdası, karton hurdası, kağıt hurdası gibi tüm hurda ve metal çeşitlerinde alım satım yapmaktadır. Ayrıca elimizde çok sayıda ve çeşitte çıkma pvc kapı ve pencere mevcuttur. Şantiye sahalarınıza konteyner bırakan ekiplerimizle iletişim kurmanız halinde hurdalarınız çok kısa sürede nakit paraya dönüşecektir.

Hurdacı Telefonu 05396986783 - En Yakın Hurdacı

Call Now ButtonHemen Arayınız