Hurda Alüminyum Alüminyum Hurdası Alanlar

Hurda Alüminyum Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum Hurdası ve Hurda Alüminyum Fiyatları  kolay şekilde soğuyup ısıyı emen bir metal olması sebebi ile soğutma sanayisinde oldukça tercih edilmektedir. Maliyet bakımından bakırdan daha ucuz olan Alüminyum daha çok bulunması, işlenmesinin kolay olması nedeni ile birçok sektörde kullanılan bir metal olmuştur.

Alüminyum iletkenliği ve hafif bir metal olması dolayısıyla uçak, uzay araçlarında, bütün taşıtlar da, inşaat sektöründe, elektrik ve elektronik cihazların yapımın da tercih edilen önemli metallerdendir. Şanlı hurdacılık olarak her türlü alüminyum hurdanızı almaktayız.

Hurdacı

hurda

Alüminyum parlak ve şık görüntüsü ile çeşitli dekoratif amaçlı yapılarda, mobilyalarda süs ve ev eşyaları yapımında tercih sebebidir. Yüksek dayanıklılık, sebebi ile cephe kaplamalarında da sık sık tercih edilmektedir.  Özellikle ulaştırma, inşaat ve ambalaj sektörlerinde olmak üzere, yeni teknolojilerinde hayatımıza girmesiyle beraber kullanımı birçok sektörde artmıştır. Alüminyum 21 yüzyılın metali olarak görülmektedir.

Alüminyum, talaş gibi metaller hafif metallerdir. Demir gibi metallerden daha kullanışlı olan alüminyum hurdası daha pahalıdır. Alüminyum talaş hurdasının çok kazanç sağlamasının bir diğer sebebi de manyetik olmaması, zehirleyici ve patlayıcı madde içermemesi yüzündendir. Alüminyumun içerisin de bulunan oksit tabakası sayesinde koruyucu özelliği fazladır. Hurda Alüminyum Fiyatları

  Alüminyum hurdası alan firmalar

arasında alım ve satım işlemlerinde sizleri yormadan kolaylıkla hurdalarınızı ekiplerimiz ve aracımızla gelip kapınızdan almaktayız. Alım- satım işlemlerinde pazarlık payı ile en iyi fiyata hurdalarınızı bize satabilirsiniz.

Hurda Alüminyum Fiyatları

admin

    Şu ana kadar 1 yorum

    Hurda Kablo Kablo Hurdası Alan Hurdacı – Hurdacı Yayın tarihi8:49 pm - Ocak 9, 2020

    […] kentsel hayatın kurulumuyla her gün milyonlarca metre uzunluğunda kablo içinde ki bakır ve alüminyum hurda konumuna gelir.  Her hangi oluşan bir elektrik arızası ise metrelerce kablo işlevini yitirir […]

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız