Hurda Alüminyum

Hurda Alüminyum Alanlar

Alüminyum Kullanım Alanları

Alüminyum kolay şekilde soğuyup ısıyı emen bir metal olması sebebi ile soğutma sanayisinde oldukça tercih edilmektedir. Maliyet bakımından bakırdan daha ucuz olan Alüminyum daha çok bulunması, işlenmesinin kolay olması nedeni ile birçok sektörde kullanılan bir metal olmuştur.

Alüminyum iletkenliği ve hafif bir metal olması dolayısıyla uçak, uzay araçlarında, bütün taşıtlar da, inşaat sektöründe, elektrik ve elektronik cihazların yapımın da tercih edilen önemli metallerdendir. Şanlı hurdacılık olarak her türlü alüminyum hurdanızı almaktayız.

Alüminyum parlak ve şık görüntüsü ile çeşitli dekoratif amaçlı yapılarda, mobilyalarda süs ve ev eşyaları yapımında tercih sebebidir. Yüksek dayanıklılık, sebebi ile cephe kaplamalarında da sık sık tercih edilmektedir.  Özellikle ulaştırma, inşaat ve ambalaj sektörlerinde olmak üzere, yeni teknolojilerinde hayatımıza girmesiyle beraber kullanımı birçok sektörde artmıştır. Alüminyum 21 yüzyılın metali olarak görülmektedir.

Alüminyum, talaş gibi metaller hafif metallerdir. Demir gibi metallerden daha kullanışlı olan alüminyum hurdası daha pahalıdır. Alüminyum talaş hurdasının çok kazanç sağlamasının bir diğer sebebi de manyetik olmaması, zehirleyici ve patlayıcı madde içermemesi yüzündendir. Alüminyumun içerisin de bulunan oksit tabakası sayesinde koruyucu özelliği fazladır. En Yakın Hurdacı

            Alüminyum hurda alan firmalar arasında alım ve satım işlemlerinde sizleri yormadan kolaylıkla hurdalarınızı ekiplerimiz ve aracımızla gelip kapınızdan almaktayız. Alım- satım işlemlerinde pazarlık payı ile en iyi fiyata hurdalarınızı bize satabilirsiniz. Hurdacı Numarası

Hurda Alüminyum Fiyatları

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız