Hurda Bakır Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda Bakır Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda Bakır

Bakır Hurdası  eski tarihlerden bu yana insanların en çok kullandığı ikinci metaldir. Bakır Hurdası Fiyatları  Bakırın kolayca ve soğukta işlem yapılabilmesinden kaynaklı bakıra talep gelişmiş ülkelerde fazla olmasıyla birlikte gelişmekte olan ülkelerde bakır talebi olmaktadır. Bakır günlük hayatımızda her alana uyum sağlayacak eşyalar da kullanılmaktadır. Bakırın gümüşten sonra ki en iyi iletken maden olması bakır madeninin vazgeçilmezliği nitelendirmektedir.

bakır hurdası

hurda bakır

Bakır Hurdası  bundan 10 yıl önce bu kadar talebe yönelik değilken artık her alanda kullanılır hale gelmiştir. En basitten en karmaşık ve sağlam maddelerde bile artık bakır madeni bulunmaktadır. Bakır ilk zamanlar daha çok ev eşyalarında, takı ve süs eşyaların da kullanılırken günümüzde çok daha yüksek alanlarda kullanılmaktadır.

Bakır Hurda ve  Soyma Bakır Hurda

Bakırın günümüzde her alanda bu kadar işlevli oluşu onun hurda dönüşümüne katkısını oldukça arttırmaktadır. Bakır hurda fiyatı diğer hurdalara oranla fiyatı daha yüksektir. Çünkü bakırın hurda ya çıktığında da geri dönüşümü oldukça iyi bir şekilde geri elde edilmektedir. Bakırın küçük kullanım alanlarından elektrik sanayi de kullanımı, ulaşım sanayinde ve daha bilindik birçok sanayi pazarında kendine yer bulması, doğru orantılı bir şekilde hurdasının da bir o kadar fazla çıkmasına olanak vermektedir. Soyma bakır hurda ise elektriksel iletkenliğe sahip kablo yapılarının içinden çıkan bakır türüdür. Soyma bakır hurda kablonun içyapısından çıkarılan ve fiyatı diğer bakır hurdalarından daha fazla olan hurda türüdür.

Şanlı hurdacılık İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarında oldukça yaygın bir şekilde çalışan hurda firmasıdır. Firmamız bünyesinde alınan birçok hurdanın yanı sıra bakır hurdası bunlar içinde önemli bir yer almaktadır. Bakır hurda fiyatı diğer metallerden daha fazla kar sağlarken soyma bakır dediğimiz daha çok kablo içlerinden çıkan bakır türü olmasıyla birlikte soyma bakır hurdası bakırdan bir tık üstün nakit para getiren hurda türlerindendir. Hurda bakırınızı ve soyma bakırınızı bize getirerek diğer hurda alan firmalara oranla alım ve satım işlemlerinde fiyat konusunda daha iyi bir hizmet vermekteyiz.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız