Hurda Krom Paslanmaz Hurdası Alanlar

Hurda Krom Paslanmaz Hurdası Alanlar

Hurda Krom

    Hurda Krom Fiyatları   Şanlı hurdacılık firmamıza getirmiş olacağınız diğer hurda eşyalar gibi hurda krom eşyalarınızı da fiyat konusunda en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Krom Nedir?

Krom çok kolay kırılabilen rahatlıkla şekil alan bir maden türü olmakla birlikte tek başına çıkarılmamaktadır bağlı olduğu maddeye sağlamlık verirken paslanmazlık ve dayanıklılıkta sağlamaktadır.

Krom tek başına piyasa da bulunmamakla birlikte paslanmaz çelik-paslanmaz nikel gibi ürünlerin kaplamasında kullanılmaktadır.  Kromun ısıya ve aşınmaya karşı dayanıklılığı günümüzde fazlasıyla kullanılmasına neredeyse kullanılan her eşyanın kaplamasında yararlanılmaktadır. Paslanmaz krom parlak ve pürüzsüz görüntü vermesinden dolayı kullanım alanı her gün genişlemektedir.

Krom Kullanım Alanları ve  Hurda Krom Fiyatları

Askeri zırhlı araçlar, gemi-araba-otobüs-tren kaplamaları, sentetik olarak kullanıldığında deri kaplamasında, köprüler, elektrik dirençleri, çatal- kaşık kaplaması vs. akla gelen her yerde neredeyse krom kaplamasını kullanmaktayız. Bu kadar yaygın kullanımın yanı sıra Ferro-Krom üretiminde de kullanılmaktadır.

Paslanmaz Krom Hurdası Nasıl olur?

istanbul hurdaci

hurda

Krom madeninin bu kadar yaygın kullanılması üzerine fazlaca hurdası da çıkmaktadır. Hurda alan firmalar kromla kaplı olan hurda eşyalarını çeşitlerine göre fiyatlandırarak almaktadırlar. Kromun paslanmaz hurda pazarındaki yeri alımı, iş görürlüğü sayesinde değer kaybetmemesini sağlamaktadır. Her geçen gün daha da yaygınlaşan kullanım alanı sayesinde buna eş değer olarak da her geçen gün hızla artan bir paslanmaz hurda alımı gerçekleşmektedir.

 

Paslanmaz Hurda Krom Fiyatları?

Paslanmaz hurda krom fiyatları türlerine göre değişiklik göstermektedir. 310’luk değerde ki paslanmaz krom ile 430’luk değerde ki paslanmaz krom fiyatı değişiklik göstermektedir. 310’luk paslanmaz krom oranı daha fazlayken 430’luk paslanmaz krom da krom oranı daha azdır.

2020 Güncel Hurda Krom Fiyatlarımız için 0539 698 67 83 nolu Telefon ile iletişme gecebilirsiniz

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız