Hurda Sarı Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda Sarı Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Sarı hurdası

Sarı hurdası nedir?

Sarı Hurdası Bakır ve çinkonun birleşimi ile elde edilen alaşıma yani metale sarı hurda denir. Pirinç sarı hurdanın ham maddesidir. Sarı hurdayı 1. Ve 2. Olarak nitelendirirsek birinci sarı hurdada çinkoya daha fazla yer verilmesiyle rengi biraz daha açık olarak ve şekil vermesi daha da zorlaşan bir mdde elde edilmektedir. İkinci olarak alaşımı değerlendirip bakırı arttırırsak daha kolay işlenebilir ve daha kırmızı bir renk elde edilen madde oluşmuş olur.

sanli hurda

hurda alimlari

Bakırın değerli bir madde olduğu aşikardır. Bunun yanı sıra çinkoyla da birleşerek hurda konumuna gelen sarı hurdanın hurda fiyatı da bakır kadar değerli olmaktadır. Sarı metal, sarı hurdaya dönüştüğünde işlenmesi kolay ve neredeyse ilk kullanım haline geri döndürülebilmektedir. Sarı hurda fiyatları değerli bir maden türü olduğundan fiyatlandırma konusunda kar elde edilen hurda türlerindendir. Sarı Hurdası Alan Hurdacılar iletşim numarası

Sarı hurda geri dönüşüme girdiği zaman çoğunlukla kullanım alanı olarak kullanılan dayanıklılığı ve iletkenliği iyi olduğu için sıhhı tesisatlar, elektronik ürünler, nalburiye, denizcilik alanındaki gemilerdeki birçok parçada, hediyelik eşya ve sanatsal imalatlar da, musluklarda ve daha birçok alanda geniş bir pazarda kendine alıcı çekmektedir.

Dayanıklı ve aşınma oranı düşük olduğu için de fazlasıyla tercih edilmektedir. Altınımsı ve parlak görüntüsü de Pazar arayışında fazlaca talep görmesini sağlamaktadır. Bu sayede piyasa da fazlasıyla talep görerek gerek içerdiği maddelerden dolayı gerekse arz-talep ilişkisinde kendine fazlaca yer bulmasıyla da dikkat çeken bir ürünken hurdaya çıktığında da değerini kaybetmemektedir.Sarı hurda fiyatları alımında da pahalıyken sarı hurda fiyatı satımda da bazı hurdalardan daha değerlidir.

Şanlı hurdacılık bünyesinde en iyi fiyat ve pazarlık payıyla sarı hurdalarınızı satarak ekonomik kar elde edebilirsiniz.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız