Hurda Tartımı

Hurda Tartımında Düşük Hata Oranını Savunuyoruz

Hurdacılık sektöründe iyi hurda fiyatının yanı sıra hassas hurda tartımı da yapan hurdacı güvenilir denilebilir. İstanbul’da hurdacı olarak faaliyet gösteren hurdacı firmaları arasından sizin belirlediğiniz kriterlere göre listeme yaparken en önemli ölçütümüz güvendir. İstanbul Hurdacılar Birliği olarak anlaşmalı hurdacı firmalardan herhangi biri hakkında hurda tartımı konusunda usulsüzlük yapıldığı ile ilgili şikâyet gelirse gerekli incelemeler yapılır ve iş akti sonlandırılır.

Hurda Tartımı

Hurda Tartımı

Hurda Tartım İşleri

Metal hurdası genelde daha büyük metallerin artık işe yaramayan parçalarıdır. Cinsine göre kg fiyatı değişebilir. Ayrıca tartım süreci hemen hemen aynı olsada kullanılan ekipman farklı olabilir. Çok daha büyük hurdaların kesilmesi bile gerekebiliyor. Elektronik tartılar arasından en hassas olanları hurdanın değerine göre belirleniyor. Örneğin altın ve gümüş tartımları için kullanılan terazi demir için gerek görülmüyor. Yine bakır ve çelik tartan kantarların hassasiyet oranları farklı olmaktadır.

Belirlemiş olduğunuz şartlara göre en uygun hurdacı size göndermiş olmaktayız. Bu hurdacı firması sizin belirtiğiniz adresteki hurdayı anlaşmaya bağlı olarak satın alır. Hurdanın sahadan toplanması ve araçlara yüklenmesi sonrasında tartım amacıyla bilgisayarlı kantara gidilir. Bilgisayarlı kantarda hurda tartımı yapılır. Tonaj düşük ise hassas ölçüm yapan elektronik tartı kullanılır. Hem dolu hem de boş tartım yapılarak hurdanın net ağırlığı hesaplanır.  Önceden belirlenen hurda kg fiyatı üzerinden toplam tutar hesaplanır. İsteğinize göre elden peşin veya bankacılık yöntemi ile para size ödenir. Hurda satım sürecinde herhangi bir olumsuz durumda veya belirsizlik durumunda mağdur olmamak için mutlaka bize haber veriniz.

60 Tonluk Tır Kanatarında Tartım işlemi yapıyoruz ufak ton bazında olmayan hurdalarınızı ise elektronik kantarda Tartımını Sağlıyoruz Kabala alım işlerimizde Mevcuttur bazı müşterilerimiz hurda tartımı ile uğraşmak istemez ise üç aşağı beş yukarı hesaplama yapıyor hurdalarını tartım yapmadan satıyor eğer sizlerinde hurda tartımına vaktiniz yok ise sizde hurdalarını kabala biçimde vere bilirsiniz

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız