Kadıköy Hurdacı ve Hurda Alan Yerler

Kadıköy Hurdacı ve Hurda Alan Yerler

Kadıköy Hurdacı ve Hurda Alan Yerler

İstanbul hurdacılıkta eskiye oranla her gün daha da artan hurda ve geri dönüşüm bilinci çevreye, yeni istihdam alanlarının açılmasına ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Kadıköy’le beraber İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere en iyi hizmeti sunmak için; sizin en yakın hurdacınız olmak için her gün kendimizi geliştirmekte ve kurulduğumuz günden beri büyümekte olan Şanlı Hurda ailesi olarak size hizmet etmekten gurur duymaktayız.

Hurdacı

hurda

Hurdacılığın her gün daha da artışı ve bilenmesi meslek olarak talep artışlarında etki yaratmaktadır. Hurda, geri dönüştürülebilir eşyalarının eskimiş, deforme olmuş ve kullanılamaz hale gelmiş durumda ki halleridir. Şanlı Hurda ve diğer hurda alan firmalar gibi bizler hurdalarınızı çevresel atık yerine işlem sürecine alıp iyi hale getirmekteyiz. Bu sayede çevrede uzun yıllar boyunca çöplük ve kötü görüntü sağlayacak atıkları da bir nevi engellemiş olmaktayız. Bu sayede çevresel temizlik açısından hurdacılık her gün daha da önem kazanmaktadır.

Kadıköy Hurdacı sektörü sayesinde, hurda merkezlerine getirilen hurdalar birbirlerinden ayrılmaktadır. Bu merkezlerde ayrılmış olan malzemeler, yani hurdalar geri dönüştürülerekdoğaya verilen zarar en aza indirilmiş olur; hem de enerji tasarrufu sağlanmış olmaktadır.

Şanlı Hurda bünyesinde getirmiş olduğunuz hurdalarınızı en iyi fiyattan alım ve satımını gerçekleştirerek İstanbul Hurdacılık güncel fiyatlarına göre hurda fiyatlarını, hurdanın türüne veya çeşidine göre ayrıştırıp işleme koymaktayız. Bizlere web sitemizde bulunan hurdacı telefon numarasından ve whatsapp görüşme sistemi üzerinden yollayacağınız hurda fotoğrafları doğrultusunda bulunduğunuz konuma gelip hurdalarınızı sizinle beraber tartım yapmak için alıp kendi profesyonel elemanlarımız ve kendi aracımızla hurda toplama merkezlerine getirip en iyi fiyattan size satımını gerçekleştiriyoruz.

 

           

 

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız