Kumburgaz Hurdacı

Kumburgaz Hurdacı

Kumburgaz Büyükçekmece ilçesine bağlı tatil beldelerinden biri olarak bilinen kendi halinde sakin İstanbul’un küçük yerleşim yerlerinden biridir. Kumburgaz’ın çoğunlukla denize olan kıyısı sayesinde yaz aylarında nüfusu artmaktadır. Kumburgaz’da Kumburgaz Hurdacı bünyesinde gelişirken hurda bilincine sahip yerleşim yerlerindendir.

Hurdacılık evlerden çıkan ya da günlük olarak insanların tüketip çöp haline gelmiş. Geri dönüşüme uygun eşyalarını toplayan kişilere verilen, hurdacı mesleğinin yapıldığı sektöre denmektedir. Şanlı hurdacılık olarak sadece hurdacıların ya da saniyelerden çıkan hurdalarının dışında sizlerin her zaman en yakın hurdacınız olan firmamız. Sizlerinde artık çöp konumuna gelmiş atılmaya hazır eşyalarınızı alarak sizlere hurdalarınızı bize satmanız doğrultusunda kar elde etmenizi sağlamaktayız.

Sizleri yormadan her türlü hurda eşyanızı satın alan firmamıza ulaşmak için web sitemizde bulunan hurdacı telefon numarası üzerinden ya da whatsapp üzerinden bizleri arayarak eşyalarınızı bize atacağınız konuma gelip almaktayız. Deneyimli ve güvenilir personelimiz ve kendi aracımız ile gelip bulunduğunuz konumdaki hurdalarınızı almaktayız. İstanbul hurdacılık bünyesinde her gün değişen hurda fiyatlarıyla piyasanın en güncel fiyatlarıyla diğer hurda alan firmalara oranla her gün değişen fiyatlara ayak uyduran firmamız sayesinde hurdalarınızı en karlı şekilde bizlere satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Geri dönüşüm bilincinin her gün daha da fazlalaştığı ülkemizde hem hurdalarınızı satarak ekonomik olarak kar ederken hem de doğal çevreyi koruma altına almaktasınız. Tek tapmanız gereken bizleri hurdacı telefon numarasından arayarak en iyi fiyattan hurdalarınızı bize satmanız olacaktır. Hurdacılığın yaygınlaşmasıyla beraber ayrıca geri dönüşüm bilinci de insanlara iyice aşılanmaya başlamıştır. Geri dönüşümün bu denli önemli olduğu her gün tonlarca çöp çıkan ülkemizde ve dünya da daha iyi bir gelecek için geri dönüşüm başlığı altında yapılan hurdacılık hem ülke ekonomisine yarar sağlarken hem de doğal çevreyi korumaya yönelik önemli rol almaktadır.

 

 

 

 

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız