MALTEPE HURDACI VE HURDA ALAN FİRMA

MALTEPE HURDACI VE HURDA ALAN FİRMA

MALTEPE HURDACI VE HURDA ALAN FİRMA

Maltepe İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan kendi halinde sakin ilçelerinden biri olmakla beraber eski yerleşim yeri olarak yoğun nüfuslu ilçelerden biridir. Maltepe Hurdacı Eskiden beri süregelen hurdacılık ise Maltepe’de geçmişten beri yapılmaktadır. Günümüzde gelişen teknoloji çağı ve yeni bilinçli toplum yapısı doğrultusunda her geçen gün artan nüfusa karşın geri dönüşüm bilincine sahip yeni nesiller oluşmaktadır.

hurda

karisik hurdalar

Geri dönüşüm ile eş değer anlama gelen hurdacılık mesleği 1950’lerden sonra nüfus çoğalmaları ile iyice kendini göstermeye başlayan meslekler arasına girmiştir. Hurdacılığın son yıllarda özellikle İstanbul hurdacılık konusunda artışın yaşanmasındaki başlı sebeplerinden biri olarak. Hurda işinin insanlara düşünüldüğünden daha fazla kar sağlamasıyla alakalıdır. Hurdacılık eskiden ek gelir kaynağı olarak görülen bir meslek iken günümüzde tam zamanlı yapılan meslekler arasına girmeye başlamıştır.

Şanlı hurdacılık olarak bizlerde hurdacılar tarafından toplanmış olan veya sanayi çıkışlı, depolu, iş görmez hale gelen hurdaları toplayıp; firmamız dahilinde geri dönüşüm işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sadece hurdacılar ya da sanayi hurdaları değil sizlerin de evleriniz de kullanmakta olduğunuz. Hurdaya çıkmış eşyalarınızı çöpe atmak yerine bizim gibi diğer hurda alan firmalara satmanız dahilinde kazanç sağlayabilirsiniz. Bizi diğer hurda şirketlerinden ayıran en belirgin özelliğinin başında İstanbul hurdacılık güncel fiyatlarıyla her gün güncellenen hurda fiyatlarımızla sizin alım ve satım işi yaparken piyasa fiyatlarından hurdalarınızı bize satarak daha fazla kar elde etmenizi sağlamaktayız.

HURDA ALAN FİRMA HURDA FİYATLARI

Bizlerle web sitemiz de bulunan hurdacı telefon numarası ile ya da whatsapp üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için haftanın 7 gün 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz.  Bizler hurda alımları yaparak ayrıca doğa da uzun yıllar boyunca çözünmeyecek hurdaları toplayarak doğayı da korumaktayız ayrıca hurda sektöründe yaşanan geri dönüşüm ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız. Sizlerin her zaman en yakın hurdacınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

 

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız