Pendik Hurdacı Hurda Alan

Pendik Hurdacı Hurda Alan

Pendik Hurdacı Hurda Alan

Pendik İstanbul’un en eski semtlerinden olup yerleşim olarak kalabalık insan nüfusuna sahip İstanbul semtlerindendir. Topluluğun yani insan nüfusunun fazla olduğu bölgelerde her gün tonlarca evsel atık ve hurdalar ortaya çıkmaktadır. Bununla beraber her gün daha fazla dikkat çekmeye başlayan hurdacılık mesleği kendini iyice geliştirmeye ve çokça yapılan işler; arasında yer almaya başlayan mesleklerden biri haline gelmektedir.

Hurdacılık eskiden ek gelir mesleği olarak yapılırken günümüzde tam zamanlı yapılan meslekler haline gelmiş ve her geçen gün daha da önem kazanmaya başlamıştır. Hurdacılığın artışındaki en büyük sebep ise sürekli artan nüfusunun getirmiş olduğu tüketirken üretmeyen toplum yapısı sonucu; Dünya’yı çöplerle ve hurdalarla boğulan bir yer haline getirmiş olmamızdan kaynaklıdır. Bu durum sonucunda geri dönüşümün ne kadar önemli olduğunun her gün! vurgulanmasıyla beraber İstanbul hurdacılık konusunda kendini geliştirmeye başlayan iller arasında yer almaktadır.

Pendik Hurdacı Hurda Alan Firmalar

Bizler Şanlı hurdacılık bünyesinde Pendik’te bulunan hurdacı firmamız ile hurdacılar tarafından her gün toplanan hurdaları ve sanayi bölgelerinden de çıkan hurdaları satın almaktayız. Bunun yanı sıra sizlerin her zaman en yakın hurdacınız olarak hurdalarınızı çöpe atmak yerine; web sitemizde bulunan hurdacı telefon numarasından ya da whatsapp üzerinden haftanın 7 gün 24 saati bizlere ulaşarak hurdalarınızdan kar sağlayabilirsiniz.

Diğer hurda alan firmalara kıyasla hurdalarınızı bize satmanız halinde bulunduğunuz konuma sizleri yormadan deneyimli, sertifikalı personelimiz ve kendi aracımızla gelip.  Hurdalarınızı sizinle birlikte tartım için Pendik’te ki firmamıza getirmekteyiz. Hurda fiyatlarında ki belirleyici ölçek ise hurdanızın içermekte olduğu malzeme (alüminyum, demir, krom, çinko, bakır vs.) ve kilogram cinsinden hesaplanan hurdanızın fiyatları.  İstanbul hurdacılık tarafından her gün güncellenen piyasa fiyatı üzerinden en karlı şekilde bizlerle alım ve satım işlemlerini gerçekleştire bilirsiniz.

 

 

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız