Sarıyer Hurdacı Ve Hurda Alımı

Sarıyer Hurdacı Ve Hurda Alımı

Sarıyer Hurdacı

İstanbul’da hurdacı sektöründe her gün gelişen Şanlı Hurda olarak hurdacılık- hurdacı ve hurda konusunda her geçen gün kendini geliştirmekte olan.   Sarıyer hurdacılık firmamız ile Sarıyer’de size en yakın hurdacılık hizmetini sunmaktayız.

Adresten alım ve satım işlemi gerçekleştirerek sizlere olabildiğince iyi bir şekilde hizmet için her gün daha da kendimizi geliştirmekteyiz.

Firmamız ilk kurulduğu günden bu güne bünyesine daima yenilikler katarak sizleri yormadan hurda işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Sarıyer bölgesinde her çeşit hurda demir, bakır, alüminyum, sarı, çinko, kurşun, kalay gibi hurdaları almaktayız.

Hurda alımlarının yanında aynı zamanda Sarıyer’de hurda karşılığı bina yıkımı, fabrika sökümü ve çatı kesim işlemleri yapıyoruz.

Her türlü2. el malzemeyi gerçek değeri üzerinden satın almaktayız.

Firmamız bünyesinde İstanbul hurdacılık sektörü olarak güvenilir, bilindik ve işine yetkin bir firma olarak hurdalarınızın alım ve satımını gönül rahatlığı ile bizlerle gerçekleştire bilirsiniz.

Şanlı Hurda olarak bizlere hurdalarınız fiyatları konusunda, haftanın yedi günü 24 saat web sitemizin iletişim kısmın da bulunan hurdacı telefon numarası ve Whatsapp aracılığı ile hurdalarınızın fotoğrafını yollayarak hurda fiyat teklifini de alabilirsiniz.

Sarıyer Hurdacı Telefonu

Hurdalarınızın en iyi şekilde değerlenmesi için her gün yenilenen güncel İstanbul Hurda fiyatları doğrultusunda hurdalarınızın değeri ölçülmektedir.

Sarıyer’de bulunan şirketimiz sayesinde göndereceğiniz konum doğrultusunda en kısa ve hızlı süre içerisinde kendi aracımızla ve personelimizle birlikte gelecek olan ekibimiz tüm hurdalarınızı araçlara yükleyerek sizinle birlikte tartıma götürmekteyiz.

Hurda tartım merkezlerimizdeki çalışanlarımız son derece güvenilir ve sertifikalı çalışan ve de belediyeler ile Çevre Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylı merkezlerdir.

Yapılan hizmet sonucunda hurdacılar olarak bünyemizde çalışan kişilere istihdam sağlarken ülke ekonomisinde de geri dönüşümle beraber firmamız destek olmaktadır.

Gerek istihdamlar gerekse ekonomik olarak ülkemiz için elimizden gelenin en iyisini daima yaparak daha çevreci ve sağlıklı yaşayan bir toplum ortamı yaratmakla uğraşmaktayız.

Hurda alan firmalar arasında size en iyi kolaylığı sağlamak ve en iyi fiyatı almanız için hurda parçalarının kolayca depolanıp hızlı bir şekilde işleme konmasıyla birlikte nakit paranızı en karlı ve en kısa zamanda kazanmış olacaksınız.

Sarıyer de bulunan fabrikalarımız doğrultusunda, fabrikalardan çıkan parçalar ve araiş hurdaları gibi malzemeleriniz için konteyner hizmetleri sunmaktayız.

Hurdalarınız en iyi şekilde ve kolayca nakite çevrilmesi için tek gereken hurdacı telefon numarasından aramak olacaktık.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız