Şişli Hurdacı ve Şişli’de Hurda Alımı

Şişli Hurdacı ve Şişli’de Hurda Alımı

Şişli İstanbul’un en işlek ve gözde semtlerinden biridir. Eskiden beri yaşam alanı olarak tercih edilen Şişli her gün daha fazla nüfusa yerleşim sağlamaktadır. Şişli diğer gözde semtlere yakın olmasıyla da albenisi yüksek olan semtlerdendir. Bununla birlikte Şişli sanayileşmeyi de içinde barındıran merkez semtlerdendir.

Kalabalık bir semt olmasıyla beraber atık fazlalığı ve sanayi fazlalığının da etkili olduğu Şişli’de hurda ve hurdacılık gelişmeye başlamıştır. Ülkemizde her geçen gün artan geri dönüşüm bilinciyle insanlarda artık geri dönüştürülebilir yani hurda olan eşyalarını ve evsel atıklarını ayrıştırmaya başlamışlardır. İstanbul hurdacılık konusunda belki de Türkiye’nin en bilinçli şehri haline gelmeye başlamıştır. Bununla beraber bireysel hurdacılıkla geçimini sağlayan yeni bir iş alanı ve topluluk doğmuştur.

İnsan nüfusunun hızlı artışıyla oluşan atıklarınızı sizin için her zaman en yakın hurdacılık olmayı hedefleyen biz Şanlı Hurda geri dönüşümüyle çevreye zarar verecek hurdalarınızı alıp işleme koyduktan sonra tekrar kullanılabilir hale getirmekteyiz.

Bizim gibi hurda alan firmalarının çoğalması doğal çevre bilincinin de insanlara aşılanmasına ve geri dönüşümün önemine katkı sağlamaktadır. Geri dönüşüm işlemine kabul görülen ürünler; çelik, demir, sac, alüminyum, krom, nikel, plastik ve kauçuk gibi maddeler yıllar boyunca toprakta çözülmesi zor olan madenlerdir.

Bu gibi maddelerin geri dönüşüme el verimi için hurda toplayıcılarının yani hurdacıların yanı sıra sizlerde eliniz de bulunan hurdalarınızı bizleri haftanın 7 günü 24 saat arayarak geri dönüşüme katkı sağlaya bilirsiniz. Sitemizde bulunan hurdacı telefon numarası veya whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçip hurdalarınızı paraya çevirip sizlerde çöpe atmak yerine kar etmiş olursunuz. Hurdaların türüne göre İstanbul hurda güncel hurda fiyat listesiyle güncellenen listelerimizde bizleri hurdacı telefon numarasından arayarak öğrenebilirsiniz.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız