Sultangazi Hurdacı | Sultangazi’de Hurda Alan

Sultangazi Hurdacı | Sultangazi’de Hurda Alan

Sultangazi Hurdacı

Sulatangazi İstanbul küçük yerleşim yerlerinden olup her gün büyüyen semtlerinden biri haline gelmektedir. Sanayileşme ve modernleşme birlikte gelen insan artışıyla Sultangazi’de etkili olan hurdacılık sektörü de büyüme ve gelişmeye başlamıştır. Nüfusun fazlalaştığı bölgelerle aynı doğrultuda artan ve ya çoğalan hurda yani çöpe atılacak eşya oranı da fazlalaşmaktadır.

İstanbul hurdacılık alanın da her gün artan nüfusuyla etkili rol oynarken ilçelere, küçük yerleşim yerlerin de de nüfus artışları gözlemlenmektedir. Hurdacılık sektörü 1950’ler de gelişmeye başlamış ve günümüz de etkisi eskiye nazaran daha çok bilinmeye başlayan geri dönüşümün en esas kollarından biri haline gelmiştir.

Gelişmiş ülkelerde geri dönüşüme verilen önemle beraber Türkiye’de geri dönüşüm sektöründe ilerlemeye ve gelişmeye başlamıştır. Bizler Şanlı hurdacılık bünyesinde Türkiye’de daha da fazla gelişmekte olan hurdacılık sektöründe firmamız aracılığı ile toplanan hurdaların işlenmesini ve geri dönüştürülmesini sağlayarak geri kazanım yoluyla miladi geçmiş hurdaya çıkmış eşyaları işlemekteyiz. Sizin her zaman en yakın hurdacınız olmak için kurulduğumuz günden bu güne gelişerek size hizmet vermekten onur duymaktayız.

Çöp durumuna gelmiş eşyalarınızı, çöpe atmak yerine ayrıştırarak ya da doğrudan sizin en yakın hurdacınız Şanlı hurdacılığı arayarak satabilirsiniz. Web sitemiz de bulunan hurdacı telefon numarasından ya da whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda alan firmalara oranla piyasa da hurdalarınızı satın alan firmalardan ziyade bizimle iletişime geçerek hurdalarınızı daha karlı satabilirsiniz.Hurda fiyatları belirlenirken bakılan iki önemli husus vardır. İlk olarak hurdanızın türüne bakılmaktadır. Hurdalarınız çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi vs. eviniz de kullanılamaz hale gelmiş hurdaya çıkmış dönüşüme hazır evsel kullanım makinelerinin yanı sıra kablo, küçük ev aletleri gibi eşyalarınızı da almaktayız. İkinci olarak hurda alımında ne kadar kar edeceğinizin belirleyicisi olan ise hurdanın kilosudur.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız