Tuzla Hurdacı Firmaları

Tuzla Hurdacı Firmaları

Tuzla Hurdacı Firmaları

İstanbul hurdacılık olarak günden güne kendine geliştiren bir il haline gelirken bu durum ilçeleri üzerinde de hurda ve hurdacılık konularında.  Geri dönüşümle tekrar kullanıma hazır hale getirilen eşyaların geri kazanımına katı sağlamaktadır.

Tuzla İstanbul’un en uç semtlerinden olup sanayileşmenin hızla yayıldığı semtler arasındadır.  Sanayileşmenin arttığı yerlerde hurdacılarda doğru orantıdan fazlalaşmaktadır.  Şanlı hurdacılık olarak hurdacılar tarafından toplanıp firmamıza gelen hurdaların dönüşümü sağlanırken en yakın hurdacınız olarak bizleri arayıp hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Sitemizde bulunan hurdacı telefon numarası ya da whatsapp üzerinden hurdalarınızın fotoğraflarını çekip bize yolladığınız takdirde atacağınız konuma; profesyonel çalışanlarımız tarafından kendi aracımız ile hurdalarınızı tartım için sizinle birlikte firmamıza getirmekteyiz.

Tuzla Hurdacı Firmaları ve  Hurda fiyatları İstanbul’un güncel hurda fiyatları üzerinden hesaplanırken, pazarlık payı ile birlikte en iyi hurda fiyatıyla sizlerle alım-satımı gerçekleştirmekteyiz. Krom, alüminyum, bakır, demir, kağıt ve karton gibi geri dönüşüm için atık hale gelen hurdalarınızı almaktayız.

İstanbul Hurda Alım Satım Merkezi

Hurdacılıkla beraber çevre bilincinin de insanlara yerleşmesi Şanlı hurdacılık bünyesinde ve diğer hurda firmalarıdahilin de insanlara aktarılmaktadır. Hurdacılık basit bir meslek dalı gibi gözükse de aslında doğal çevre üzerinde sürekli artan insan nüfusuyla birlikte hayatımızda çok önemli bir rol oynamaktadır. Hurdacılığın gelişmesiyle yeni istihdam alanları açılırken aynı zamanda ülke ekonomisine ve çevreye de oldukça katkı sağlamaktadır.

Şanlı hurda olarak kurulduğumuz zamandan bu zamana firmalarımız her geçen gün gelişimine devam etmekle birlikte sizlere en iyi fiyatlarla hurdalarınızı kolayca satıp ekonomik olarak da kar etmeniz için elimizden geleni yapmaktayız. Tek yapmanız gereken hurdalarınızın çöp durumda çevrede yıllarca kalması yerine bizleri arayarak hurdalarınızı bize kolayca satmanız olacaktır.

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız