Ümraniye Hurdacı Firmaları | Ümraniye’de Hurda Alanlar

Ümraniye Hurdacı Firmaları | Ümraniye’de Hurda Alanlar

Ümraniye Hurdacı Firmaları | Ümraniye’de Hurda Alanlar

Ümraniye İstanbul’un gelişmekte olan semtlerinden biri haline gelirken her gün büyüyen ve modernleşen semtlerindendir. Ümraniye kalabalık semtlerden olup her gün artan nüfusuyla beraber hurdacılık mesleğinin yoğun olduğu bölgeler arasındadır. Nüfus ile doğru oranda artan çöp ve hurda yığınları doğrultusunda her gün önem kazanan hurdacılık. Mesleği günümüz de vazgeçilemez ve büyüme devam edecek meslekler arasında yer almaya başlamıştır.

 Ümraniye Hurdacı  Geçmişi çok eskilere dayanan hurdacılık mesleği ile geri dönüşümünün ilk adımları eskiden beri başlamaktadır. Teknoloji çağı ve sürekli tüketirken üretmeyen toplum düzenleri doğrultusunda çıkan hurda yığınları gün geçtikçe artmaktadır. Bu artış sonucunda Dünya’da ve ülkemizde vazgeçilemez mesleklerden biri haline gelecek hurdacılık her gün daha fazla önem kazanmaktadır.

Şanlı hurdacılık olarak hurdacıların her gün toplamakta olduğu hurdaları bizlerde firmalarımızda işlem için hurdacılardan almakta ve geri kazanım ile madenlerden çıkarımı çok zor olan.  Hurda eşyalarının kaynağını tekrar kullanım için hazırlamaktayız. Sizler de hurdalarınızı çöplere atmak yerine Şanlı hurdacılık bünyesinde bizlere satarak ekonomik olarak ek gelir elde edebilirsiniz. Bizlere ulaşmak için web sitemiz de yazan hurdacı telefon numarası ile ya da whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçip hurdalarınızı satabilirsiniz.

Kurulduğumuz günden bu güne her zaman daha iyi hizmet için ve sizlerin en yakın hurdacısı olmak için uğraşan firmamız diğer hurda alan firmalara oranlaİstanbul hurdacılık bünyesinde her gün güncellenen hurda fiyatları doğrultusunda bizimle güvenilir bir şekilde hurda alım ve satım işlemlerini gerçekleştire bilirsiniz.

Hurda fiyatları belirlenirken iki önemli konu vardır birincisi hurdanızın bileşeni yani içinde ki hurdanın türünü belirleyen madde (alüminyum, bakır, demir, metal gibi) ikinci olarak ise güncel hurda fiyatları doğrultusunda hurdanızın kilogramı hurdanızın satış fiyatını belirlemektedir.

 

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonHemen Arayınız